Välkommen till vårt kontor i Marbella!

Mäklaren Serneholts kontor Marbella

Du är alltid välkommen att kontakta oss på telefon, mail eller titta in till oss på kontoret. Nedan finner du också ett kontaktformulär.

Email: marbella@serneholtestate.com
Tel: +34 951 560 933

Adress:
Avenida Manolete
Conjunto Casaño, Local 8
Nueva Andalucia
29660 Marbella

 

Här hittar du oss:

Kathrine Browall
Kathrine BrowallSales
Tel. +46 708 535 654
Tel. +34 687 748 518
E-mail: kathrine@serneholtestate.com
Lucia Cavia
Lucia CaviaSales Assistant
Tel. +34 663 850 109
E-mail: lucia@serneholtestate.com
Anna Enström
Anna EnströmBusiness Developer
Tel: +34 653 187 982
E-mail: anna@serneholtestate.com
Tom Karlsson
Tom KarlssonSales
Tel. +34 66 37 12 177
E-mail: tom@serneholtestate.com
Jenny Petersson
Jenny PeterssonDecorator
Tel. +46 708 80 95 80
E-mail: jenny@serneholtestate.com
Anders Rise
Anders RiseSales
Tel. +34 645 251 090
E-mail: anders@serneholtestate.com
Fredrik Serneholt
Fredrik SerneholtSales / Real Estate Agent / Partner
Tel. +34 661 068 220
E-mail: fredrik@serneholtestate.com
Linda Serneholt
Linda SerneholtSales / Partner
Tel: +34 661 073 444
E-mail: linda@serneholtestate.com
Pia Wahlberg
Pia WahlbergSales
Tel. +34 604 373 856
Tel. +46 702 145 850
E-mail: pia@serneholtestate.com