Välkommen till vårt kontor i Fuengirola!

Mäklaren Serneholts kontor Fuengirola

Du är alltid välkommen att kontakta oss på telefon, mail eller titta in till oss på kontoret. Nedan finner du också ett kontaktformulär.

Email: fuengirola@serneholtestate.com
Tel: +34 952 63 88 15

Adress:
Calle España 3
29640 Fuengirola

Vi som jobbar i Fuengirola:

Daryna Yashchenko
Daryna YashchenkoSales
Tel: +34 653 566 352
E-mail: daryna@serneholtestate.com
Daniel Kepcija
Daniel KepcijaSales / Partner Fuengirola
Tel. +34 661 643 150
E-mail: daniel@serneholtestate.com
Magnus Öbrant
Magnus ÖbrantSales
Tel. +34 663 908 721
E-mail: magnus@serneholtestate.com
Linda Serneholt
Linda SerneholtSales / Partner
Tel: +34 661 073 444
E-mail: linda@serneholtestate.com
Fredrik Serneholt
Fredrik SerneholtSales / Real Estate Agent / Partner
Tel. +34 661 068 220
E-mail: fredrik@serneholtestate.com